navy.stoczniowy.pl

twoje źródło informacji

Royal Navy potwierdziła​​ gotowość pilnowania zamku Windsor

Kontyngent Królewskiej Marynarki Wojennej został uznany za gotowy do przyjęcia zaszczytu pilnowania zamku Windsor po udanej inspekcji przeprowadzonej przez jednych z najwybitniejszych oczu w armii brytyjskiej.

Kontyngent Królewskiej Marynarki Wojennej został uznany za gotowy do przyjęcia zaszczytu pilnowania zamku Windsor po udanej inspekcji przeprowadzonej przez jednych z najwybitniejszych oczu w armii brytyjskiej.

Od poniedziałku na zamku pojawią się pierwsi wartownicy z dywizji 35 marynarzy, wywodzących się z trzech sił zbrojnych iz placówek w całej Wielkiej Brytanii.

Sailors take part in an official inspection at Victoria Barracks, prior to taking over Royal Duties from the Army at Windsor Castle.

Swoje obowiązki wypełnią 21 grudnia.

To trzeci rok, w którym Królewska Marynarka Wojenna zapewniła straż pałacom królewskim, ale w tym roku zmniejszyła się o mniejszą dywizję przeszkoloną do zadań publicznych. Po paradzie w Cenotaph w Niedzielę Pamięci, ta sama grupa pozostała w swojej bańce na trening i teraz przeniesie się do Windsoru.

To właśnie tam, w koszarach Wiktorii, odbyła się wczoraj inspekcja Departamentu Gospodarstwa Domowego Armii, upewniająca się, że Królewska Marynarka Wojenna jest w stanie wkroczyć w obronę piechoty.

To niezwykle dumna i uprzywilejowana pozycja, którą będę zajmować i będzie to coś do zapamiętania do końca mojej kariery. Inspekcja przebiegła naprawdę dobrze, wszyscy wyjątkowo ciężko trenowali.

Kapitan straży, komandor porucznik Oliver James

Inspekcję poprowadził major brygady dywizji gospodarstw domowych podpułkownik Guy Stone w towarzystwie sierżanta garnizonu, chwaląc wysoki standard musztry i ubioru, który obserwowali przez godzinę.

Główny szef kuchni (Submariner) James Ellison z Lancashire powiedział: „Stanie się częścią Straży Królowej w zamku Windsor przed okresem świątecznym to najważniejszy moment w Twojej karierze i ogromne osiągnięcie dla Royal Navy”.

Ze względu na ograniczenia środków zapobiegawczych Covid-19 nie będzie wsparcia muzycznego, gdy Royal Navy wsiada lub schodzi ze strażnika. Zamek jest obecnie zamknięty dla zwiedzających.

Źródło: Royal Navy

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

POZOSTAŁE ARTYKUŁY