navy.stoczniowy.pl

twoje źródło informacji

ODPORNOŚĆ – Siły Zbrojne na Antylach wspierają szczepienia na Gwadelupie i Saint-Martin

Utworzony zespół medyczny składa się z lekarzy, pielęgniarek i wsparcia administracyjnego ze wspólnego centrum medycznego na Gwadelupie. Są one rozmieszczane na wapiennodromie na lotnisku Pôle Caraïbes w Point-à-Pitre w tempie jednego dnia w tygodniu, a także na wyspie Saint-Martin przez całe tygodnie

Wojsko, podobnie jak personel cywilny ARS, udziela konsultacji lekarskich, wstrzykuje pacjentom szczepionkę i przystępuje do skomputeryzowanych czynności wykonywanych. Ta misja obywatelska zakończy się w czerwcu przyszłego roku.

Wydano dnia 25 Marzec 2020, Operacja RESILIENCE polega na udziale sił zbrojnych w międzyresortowym zaangażowaniu przeciwko rozprzestrzenianiu się covid – 19. Koncentruje się na pomocy i wspieraniu populacji, a także wspieraniu usług publicznych w radzeniu sobie z tą epidemią we Francji metropolitalnej i za granicą w obszarach zdrowia, logistyki i ochrony. Armie są zaangażowane we wszystkie sektory, w których mogą wspierać władze cywilne, dostosowując swoje działania do lokalnych kontekstów oraz w ramach dialogu z władzami państwa.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

POZOSTAŁE ARTYKUŁY