navy.stoczniowy.pl

twoje źródło informacji

Misja Jeanne d’Arc 2021

Statki wchodzące w skład grupy Joanny d’Arc opuściły port zawinięcia w Port Safaga rankiem 3 marca i znalazły na Morzu Czerwonym dwa statki egipskie, fregatę Sharm El-Sheikh i korwetę Abu Qir . Cztery statki, którym towarzyszyły odpowiednie helikoptery, trenowały razem podczas serii ćwiczeń (EVOLEX i SURFEX).

4 marca statki przeprowadziły prezentacje tankowania na morzu, tak więc fregata Sharm El-Sheikh kilkakrotnie prezentowała się PHA. Interakcje te, zawsze wzbogacające, były tym bardziej widoczne na śródokręciu ze względu na dużą liczbę działań wykonywanych w tym samym czasie: manewry morskie i lotnicze, ćwiczenia bezpieczeństwa, strzelanie z broni małej piechoty na pokładzie. Budynki francuskie.

Prowadzenie tych licznych działań w egipskiej marynarce wojennej stanowi wyzwanie dla śródokrętów i bogatą możliwość nauczania w ich szkoleniu.

Oprócz wyzwań i lekcji nieodłącznie związanych z prowadzeniem tych działań na śródokręciu, interakcje z egipską marynarką wojenną wzmocniły współpracę i interoperacyjność.

Źródło: Marynarka Wojenna Francji

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

POZOSTAŁE ARTYKUŁY