navy.stoczniowy.pl

twoje źródło informacji

Międzynarodowa Konferencja Naukowo – Techniczna Natcon

IX Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej NATCON „Technologie morskie dla obronności i bezpieczeństwa”.Odbędzie się ona w dniach 20-22 kwietnia 2021 r. podczas Bałtyckich Targów Militarnych BALT-MILITARY-EXPO 2021
W trosce o bezpieczeństwo uczestników i nas wszystkich najbliższa IX edycja Konferencji NATCON odbędzie się w formie zdalnej, za pomocą przygotowanej platformy Online.

Komunikaty przekazywane przez władze, ekspertów oraz media utwierdziły Komitet Organizacyjny o konieczności przełożenia niniejszego wydarzenia, w trosce o zdrowie i życie nas wszystkich.  

Mamy nadzieję, że obecna sytuacja szybko się ustabilizuje, a podjęta przez nas decyzja spotka się ze zrozumieniem uczestników.

Jesteśmy głęboko przekonani, iż IX Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna NATCON „Technologie morskie dla obronności i bezpieczeństwa”, która została zaplanowana na przyszły rok, pozwoli na podtrzymanie tradycji, wymianę wiedzy
i doświadczeń, prowadzenia rozmów i dyskusji przede wszystkim w obszarze wojskowej techniki morskiej, ze szczególnym uwzględnieniem obronności, bezpieczeństwa na morzu
i wybrzeżu, w portach i obiektach infrastruktury krytycznej oraz ratownictwa morskiego, gospodarce morskiej w Polsce i Regionie Południowego Bałtyku.

Pytania i odpowiedzi

Uczestnicy, którzy zgłosili swoje referaty

Osoby, które dotychczas przesłały referaty i uzyskają pozytywna recenzję zostaną opublikowane w czasopismach naukowych. Będziemy kontaktować się z uczestnikami drogą mailową.

Opłaty za udział w Konferencji NATCON 2021

Wpłaty na Konferencję będą zwrócone uczestnikom, które zrezygnują z uczestnictwa w Konferencji.

Partnerzy i sponsorzy

Liczymy na to, że zmiana terminu nie wpłynie na nasze relacje i partnerskie ustalenia. Już pracujemy nad koncepcją i organizacją Konferencji w kwietniu następnego roku. Założenia i cele nadal pozostaną te same. Pozostańmy w kontakcie, żeby ustalić szczegóły dalszej współpracy, przy organizacji NATCON 2021.

Zachęcamy do obserwowania profilu wydarzenia na facebooku, gdzie zamieszczamy wszystkie aktualne informacje: https://www.facebook.com/natconference/

Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna „Technologie morskie dla obronności i bezpieczeństwa” NATCON jest efektem współpracy Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Centrum Techniki Morskiej S.A., Akademii Marynarki Wojennej oraz Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A. Wywodzi się ona z organizowanego od 1987 roku przez OBR Centrum Techniki Morskiej Sympozjum Techniki Morskiej, którego kontynuacją była Konferencja NATCON organizowana przez OBR Centrum Techniki Morskiej oraz Instytut Broni Morskich Akademii Marynarki Wojennej. Dzięki współpracy OBR  Centrum Techniki Morskiej S.A., Akademii Marynarki Wojennej oraz Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A. Konferencja NATCON została zorganizowana jako projekt towarzyszący Bałtyckim Targom Militarnym Balt Military Expo.

źródło: OBR CTM S.A.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

POZOSTAŁE ARTYKUŁY