navy.stoczniowy.pl

twoje źródło informacji

Marynarka wojenna organizuje coroczną ceremonię wręczenia nagród

Nagrody te mają na celu przybliżenie hiszpańskiego społeczeństwa do kwestii związanych z kulturą morską i zamiłowaniem do morza.

Po południu 10 listopada odbyła się coroczna ceremonia wręczenia nagród Armada 2020 w obiektach Madrid Marine Infantry Group.

Nagrody Armady to jeszcze jeden instrument przybliżający hiszpańskiemu społeczeństwu kwestie związane z kulturą morską i miłością do morza, stymulujący powołanie do zawodów i zawodów morskich wśród młodzieży oraz szerzący kulturę morską w całym kraju, a także zachęcający do nauki i badań wśród swoich członków.

Ceremonii przewodniczyła Minister Obrony Margarita Robles, aw obecności Szefa Sztabu Obrony, generała lotnictwa Miguel Ángel Villaroya Vilalta, Sekretarz Stanu ds. Obrony, Pani Esperanza Casteleiro Llamazares, Sekretarz Stanu, Dyrektor Narodowego Centrum Wywiadu, pani Paz Esteban López i Podsekretarz Obrony, pani Maria Amparo Valcarde García, jako główne organy.

W powitaniu, szef sztabu marynarki, admirał generał Teodoro López Calderón, pogratulował zwycięzcom oraz obecnym władzom cywilnym i wojskowym, przypominając także „tym, którzy cierpieli i ponoszą konsekwencje choroby, a zwłaszcza tych, którzy z jej powodu stracili krewnego lub ukochaną osobę ”.

Admirał chciał również przypomnieć inne skutki pandemii , „wartości i cnoty społeczne, które wyłaniają się w czasach kryzysu i które świadczą o jego oddaniu tym, którzy potrzebują wsparcia, pozostawiając na boku wygodę i egoizm”, pracownicy służby zdrowia, aw szczególności pracownicy Szpitala Gómez Ulla, którzy w tym wydaniu otrzymali Specjalną Nagrodę dla Instytucji, odzwierciedlając ich ogromny stopień poświęcenia i służby oraz ich zawsze terminowe wsparcie w nagłych wypadkach i ewentualnościach, które miały miejsce w tym okresie.

Nagroda Specjalna dla Mediów jest wyrazem uznania mediów, osoby lub instytucji, co w ciągu roku w sposób szczególny wpłynęło na wspieranie wizerunku Marynarki Wojennej.

Fot. Marynarka Wojenna Hiszpanii

W tym roku Infodefensa została nagrodzona za wkład w rozpowszechnianie wiadomości na temat obronności i bezpieczeństwa, za „dokładność i obiektywność swoich publikacji, utrzymywanie żywego pulsu informacji o systemach obronnych i prowadzenie niestrudzonej i lojalnej pracy na rzecz Hiszpańskie społeczeństwo o pracy wykonanej przez Siły Zbrojne w ogóle, a Marynarkę Wojenną w szczególności ”, mówi López Calderón.

Podobnie AJEMA chciała poświęcić specjalne wspomnienie personelowi rozmieszczonemu poza ich bazami i ich rodzinom, aby zakończyć przesłaniem nadziei i optymizmu na nowy rok.

Fot. Marynarka Wojenna Hiszpanii

Ze swojej strony minister obrony przypomniała również, że „zostawiliśmy po drodze wielu ludzi” i podziękowała w swoim wystąpieniu za pracę wykonaną przez pracowników Gómez Ulla, podkreślając „ wartości hojności, okazywania miłości pokornym obywatelom ”, Charakterystyka Sił Zbrojnych, aw szczególności Marynarki Wojennej.

Zwrócił również uwagę na „siłę, jaką mają mężczyźni i kobiety marynarki wojennej, tę siłę, która 500 lat temu sprawiła, że ​​podróżowali po całym świecie, tę siłę, te wartości, tę hojność, to poświęcenie, które sprawią, że pójdziemy naprzód. odejdźmy odnowieni i odejdźmy także z nowoczesną i przygotowaną marynarką wojenną, która jest przykładem na świecie tak, jak było 500 lat temu i nadal będzie ”.

Na koniec przypomniał „wszystkim mężczyznom i kobietom z Marynarki Wojennej, że każdego dnia dają nam lekcję oddania i miłości do Hiszpanii”.

Wezwanie to, naznaczone szczególnymi warunkami pandemii, zostało przeprowadzone w bardzo ograniczonym zakresie, zgodnie z działaniami i zaleceniami cywilnych i wojskowych władz sanitarnych w celu zapewnienia niezbędnego bezpieczeństwa i higieny w zapobieganiu zarażeniu COVID- 19.

Źródło: Marynarka Wojenna Hiszpanii

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

POZOSTAŁE ARTYKUŁY