navy.stoczniowy.pl

twoje źródło informacji

Indyjska marynarka wojenna kończy remont malediwskiego statku CGS Huravee

Stocznia Marynarki Wojennej Visakhapatnam zakończyła przebudowę malediwskiego statku straży przybrzeżnej MNDF CGS Huravee. Kontradmirał Sreekumar Nair, admirał superintendent przekazał statek dowódcy majorowi Hussainowi Rasheedowi w Visakhapatnam w środę, 25 listopada. Pułkownik Ahmed Thohir, doradca obrony Malediwów w Indiach, wziął udział w ceremonii, podczas której przekazał satysfakcję rządowi Malediwów a także przeczytaj wiadomość od Ministra Obrony Govt. Malediwów w sprawie doskonałego przeprowadzenia remontu w czasie pandemii i podziękował rządowi. Indii, indyjskiej marynarki wojennej i HQENC w celu sprawnego i bezpiecznego zakończenia remontu.

Źródło: Indian Navy

Statek przybył do Visakhapatnam w celu remontu 22 lutego 20. Pomimo ograniczeń nałożonych na pandemię COVID19 od 20 marca, poświęcone wysiłki oraz staranne planowanie i wykonanie prac Stoczni Marynarki Wojennej z zachowaniem odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa umożliwiły gruntowny remont / wymianę napędu głównego i pomocniczego. ekwipunek. Odnowienie wyposażenia do generowania energii na statku przyczyniło się do poprawy wytrzymałości i możliwości statku. Ponadto, kilka systemów i wyposażenia zostało pomyślnie zmodernizowanych, aby zapewnić lepszą wydajność i trwałość statku do obsługi przez straż przybrzeżną Malediwów podczas nadchodzącego cyklu operacyjnego. Statek przeszedł szeroko zakrojone próby portowe i morskie, aby osiągnąć pełną gotowość operacyjną.

MNDF CGS Huravee (pierwotnie INS Tillanchang) jest rodzimym statkiem patrolowym klasy Trinkat, zbudowanym w Garden Reach Shipbuilders and Engineers w Kalkucie w 2001 r. Następnie został podarowany Malediwom przez rząd Indii w 2006 r. W celu zacieśnienia partnerstwa między dwoma narodami. oraz dalsza współpraca na rzecz bezpieczeństwa morskiego w regionie Oceanu Indyjskiego.
Głównym gościem był kontradmirał Sreekumar Nair, admirał superintendent Stoczni Marynarki Wojennej, Visakhapatnam, który przy tej okazji przemawiał do zgromadzenia. Podkreślił rygorystyczne środki zastosowane podczas remontu, aby zapewnić, że załoga i pracownicy stoczni pozostaną wolni od infekcji COVID19, jednocześnie spełniając cele remontu.

Źródło: Indian Navy

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

POZOSTAŁE ARTYKUŁY