navy.stoczniowy.pl

twoje źródło informacji

Dowództwo Navy Exchange Service otwiera bazę w Polsce

Dowództwo Marynarki Wojennej (NEXCOM) otworzyło swoją najnowszą lokalizację NEX w Ośrodku Wsparcia Marynarki Wojennej Redzikowo w Polsce. Nowy NEX jest pierwszym obiektem, który zostanie otwarty do użytku w bazie.

„Jesteśmy dumni, że możemy otworzyć naszą najnowszą lokalizację NEX w najnowszej bazie Marynarki Wojennej w Ośrodku Wsparcia Marynarki Wojennej Redzikowo” – powiedział Bill Darwin, District Operations Manager Europe w NEXCOM. „Naszą misją jest wspieranie marynarzy bez względu na to, gdzie się znajdują na całym świecie. To był wielki wysiłek zespołowy między przywódcami bazy a NEXCOM, aby otworzyć NEX przed terminem, aby wesprzeć naszych wojskowych i pracujących tam cywilów. Cieszymy się, że będziemy przez lata częścią społeczności NSF Redzikowo. ”

Nowy budynek o powierzchni 1300 stóp kwadratowych, zlokalizowany w wielofunkcyjnym obiekcie bazy. Mini market oferuje swoim klientom asortyment artykułów spożywczych i napojów, artykułów do użytku osobistego i zdrowotnego, artykułów gospodarstwa domowego i niektórych przenośnych urządzeń elektronicznych. Sklep jest obecnie otwarty pięć dni w tygodniu. W sąsiedztwie NEX znajdzie się fryzjer, który zostanie otwarty wiosną 2021 roku.

NEXCOM obejmuje 101 obiektów NEX i ponad 300 sklepów na całym świecie, messy marynarki wojennej, sklepy okrętowe, Biuro Zarządzania Programem Mundurowym, Ośrodek Badań nad Odzieżą i Tekstyliami Marynarki Wojennej oraz Biuro Programu Telekomunikacyjnego.

Źródło: US NAVY

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

POZOSTAŁE ARTYKUŁY