navy.stoczniowy.pl

twoje źródło informacji

Dowództwo Navy Exchange Service ciężko pracuje, aby utrzymać łączność rodzin

Biuro Programu Telekomunikacyjnego Navy Exchange Service Command (NEXCOM) pilnie współpracuje ze swoimi dostawcami-partnerami w celu modernizacji sprzętu Wi-Fi i zwiększenia przepustowości, aby zapewnić członkom wojska i ich rodzinom na całym świecie możliwość łączenia się z najbliższymi. Jako menadżer programu nieoficjalnej telekomunikacji dla marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych, NEXCOM jest odpowiedzialny za usługi telekomunikacyjne na lądzie i na wodzie na całym świecie.

„Pracowaliśmy nad modernizacją infrastruktury internetowej i zwiększeniem przepustowości w bazach marynarki wojennej w całym NEXCOM Enterprise, aby zapewnić naszym członkom wojska i ich rodzinom łączność, której potrzebują, zwłaszcza teraz, gdy coraz więcej osób jest w domu” – powiedziała Michelle Davis, Analityk programów telekomunikacyjnych w NEXCOM. „Nieustannie monitorujemy oferowane przez nas usługi internetowe, aby zapewnić naszym klientom przepustowość potrzebną do strumieniowego przesyłania wideo, grania w gry, rozmów wideo i pracy online”.

W działaniach wsparcia marynarki wojennej w Neapolu we Włoszech oraz w morskiej stacji lotniczej Sigonella na Sycylii zwiększono przepustowość w obu bazach, a infrastrukturę telewizji internetowej opartej na protokole internetowym zmodernizowano, aby umożliwić klientom oglądanie telewizji w wysokiej rozdzielczości. W Naval Support Activity Bahrain sprzedawca zmodernizował sprzęt sieci podstawowej i zwiększył przepustowość, poprawiając komfort użytkowania mieszkań bez opieki oraz nadążając za szkoleniami online w Morale, Welfare and Recreation Centre (MWR) Child Development Centre i Teen Centre . Klienci Naval Station Rota w Hiszpanii również zauważyli znaczny wzrost przepustowości bazy. Zakontraktowany sprzedawca NEXCOM zainstalował również cały niezbędny sprzęt w Ośrodku Wsparcia Marynarki Wojennej Redzikowo w Polsce, aby pojawił się, gdy tylko marynarze zaczną okupować bazę.

W Stanach, partner NEXCOM jako dostawca również unowocześnia infrastrukturę bazową w celu zwiększenia przepustowości w mieszkaniach bez opieki, w domach marynarki wojennej oraz w Navy Gateway Inns and Suites. Te ulepszenia powinny zostać zakończone na początku 2022 roku.

„Ulepszenia wprowadzone w Wi-Fi znacznie poprawią prędkość Internetu”, powiedział Joe Hamby, analityk ds. Programów telekomunikacyjnych w NEXCOM. „Zapewni to również wojskowym opcję zakupu dodatkowej usługi Wi-Fi, jeśli potrzebują większej przepustowości do przesyłania strumieniowego wideo lub grania w gry online”.

Ponadto NEXCOM współpracował ze swoimi partnerami-dostawcami na całym świecie, aby zapewnić, że lokalizacje, w których tymczasowo przebywają wojskowi objęci zamówieniami o ograniczonym ruchu (ROM), mają sprzęt na miejscu, umożliwiający szybkie świadczenie usług. Hamby współpracował również ze statkami znajdującymi się w stanie przed lub po rozmieszczeniu, więc gdy marynarze zostaną umieszczeni w pamięci ROM, będą mieli dostęp do Internetu.

Biuro Programu Telekomunikacyjnego NEXCOM będzie nadal ulepszać produkty i usługi, które oferuje członkom wojska i ich rodzinom, aby zapewnić im stały kontakt z bliskimi bez względu na to, gdzie przebywają.

Źródło: US NAVY

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

POZOSTAŁE ARTYKUŁY