navy.stoczniowy.pl

twoje źródło informacji

Destroyer Defender jest liderem wśród okrętów roku w nagrodach marynarki wojennej

Okręt flagowy kraju HMS Albion wyprzedził lotniskowiec HMS Queen Elizabeth jako najskuteczniejszy statek kapitałowy dzięki postawie swoich marynarzy i Royal Marines, którzy dostarczyli wszystko, czego od nich wymagali w 2020 roku – w tym eksperymentalne jesienne rozmieszczenie amfibii na Med – bez „omijania rytmu”.

Najlepsza fregata HMS Sutherland zyskała reputację jednego z najciężej pracujących statków RN, prawie stale poszukiwanego do zadań w walce z okrętami podwodnymi, uważnie obserwującego ruchy rosyjskich okrętów wojennych w kraju i na dalekiej północy oraz pomagającego w szkoleniu przyszłych łodzi podwodnych. dowódcy jako ich zdobycz / łowca.

Nowy statek typu River HMS Medway zdobywa trofeum Offshore Patrol Vessel Trophy po tym, jak odcisnął swoje piętno w ciągu pierwszych 12 miesięcy pobytu na Karaibach, zawsze w gotowości, aby zapewnić pomoc w przypadku klęski żywiołowej, a także przejąć nielegalne 160 milionów funtów narkotyki w połączonych operacjach z US Coast Guard.

Źródło; RoyalNavy

Załoga 5 z 2 nd Mine zaradcze Dywizjonu rzucili się natychmiast w ich misji na pokładzie HMS Brocklesby w Zatoce w okresie wzmożonego napięcia, a następnie walczył przez trudności spowodowanych przez światowy pandemia wziąć MCM Trophy .

15-miesięczna misja HMS Enterprise w regionie Azji i Pacyfiku, która łączyła zbieranie danych z dyplomacją i wykazała elastyczność i użyteczność klasy Echo, oznacza, że ​​zdobyła trofeum hydrograficzne i meteorologiczne . Odebrała także Trofeum Wywiadu Floty.

P2000 HMS Puncher wyróżniał się wśród społeczności małych statków trofeum statku patrolowego przybrzeżnego , zdobywając , współpracując z siłami granicznymi, aby pomóc przygotować się na możliwy wpływ Brexitu, chronić HMS Queen Elizabeth, kiedy zakotwiczył w Solent, i pomógł rozwinąć RN taktyka radzenia sobie z szybkimi jednostkami bojowymi.

HMS Kent był na czele operacji przeciw okrętom podwodnym RN w 2020 roku, od Atlantyku po Morze Barentsa, pomógł napisać podręcznik dotyczący obrony grupy lotniskowców Queen Elizabeth przed podwodnymi zagrożeniami i sprawdził swoje umiejętności w starciu z najlepszymi siłami NATO w walce Underwater Warfare Trophy.

Od chłodnych pustkowi Islandii po ciepłe wody Zatoki i Morza Śródziemnego, nowo utworzona ekspedycyjna jednostka nurkowa 3 (wcześniej Fleet Diving Unit 3) zapewniła RN i jej statkom kluczową ochronę przed podwodnymi improwizowanymi urządzeniami wybuchowymi, wykorzystując jednocześnie najnowszą technologię zdobyć Trofeum Fleet Diving Unit .

HMS Dragon okazał się ekspertem w dziedzinie komunikacji, a HMS Montrose celował w walce elektronicznej .

I w końcu HMS Diamond pokazała, że ​​zna prawa żeglugi morskiej, aby przyjąć „ żeglugi Zasady drogowej ”.

Źródło: royalnavy

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

POZOSTAŁE ARTYKUŁY