navy.stoczniowy.pl

twoje źródło informacji

BAE Systems zapewni utrzymywanie systemów lądowania na lotniskowcach marynarce wojennej USA

Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych przyznała firmie BAE Systems pięcioletni kontrakt o wartości 68,5 mln USD na czas nieokreślony na czas nieokreślony (IDIQ). W ramach umowy firma opracuje, przetestuje i zmodernizuje system automatycznego lądowania na lotniskowcach AN/SPN-46(V).

foto: BAE Systems

Kontrakt IDIQ umożliwi BAE Systems dalsze świadczenie usług podtrzymywania cyklu życia, integracji, a także usług inżynieryjnych wspierających amerykańskie lotniskowce.

W ramach umowy dotyczącej produktów i usług technicznych systemów kontroli ruchu lotniczego (ATC&LS) (EPTS) firma wykorzysta swoją wiedzę specjalistyczną do projektowania, produkcji, wyposażania, testowania, analizowania, utrzymywania i modernizacji AN/SPN-46(V). ) automatyczny system lądowania przewoźnika.

Wiceprezes i dyrektor generalny BAE Systems Integrated Defense Solutions, Lisa Hand, powiedziała: „Dzięki tej wygranej BAE Systems zachowuje kluczowy kontrakt w zakresie kontroli ruchu lotniczego, który posiadamy od 1973 r., aby zapewnić wiodące w branży możliwości integracji systemów i rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo krytycznych systemów lądowania na lotniskowcach”.

W celu utrzymania krytycznych systemów lądowania pracownicy BAE Systems wykorzystują sprawdzone metodologie i wykorzystują wiedzę specjalistyczną związaną z inżynierią systemów i rozwojem oprogramowania.

Prace w ramach kontraktu zwiększą niezawodność sprzętu, precyzję systemu oraz zapewnią certyfikowany system lądowania.

Pomoże to również skrócić przestoje dzięki pomocy technicznej na miejscu i zdalnej.

AN/SPN-46 został wybrany przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych do zapewnienia bezpiecznego i niezawodnego naprowadzania samolotu na lądowanie i lądowanie.

źródło: Naval Technology

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

POZOSTAŁE ARTYKUŁY